известия
съобщения
АвтоБОТ
myve logo Промоции Локация
logo hashtag

Новини за Сена

Зад волана на победителя в Монако: легендарният McLaren на Сена
Зад волана на победителя в Монако: легендарният McLaren на Сена
07/09/2024
McLaren с Honda мотор и история на Senna Няма по-готино от това: McLaren с Honda мощност и наследство от Senna. О, и победа в Монако. Ако това не предизвиква визии на MP4/7, който прецизно маневрира...
Как Toyota ще промени Олимпиадата в Париж 2024: Иновации и технологии
Как Toyota ще промени Олимпиадата в Париж 2024: Иновации и технологии
22/07/2024
Toyota: основен партньор на олимпийските игри в париж 2024 Най-големият производител на автомобили в света, Toyota, ще играе ключова роля на Олимпийските и Параолимпийските игри през 2024 г. в Париж....
Volvo XC60 T8 Recharge: Уникален Тих Лукс
Volvo XC60 T8 Recharge: Уникален Тих Лукс
05/07/2024
В нашите географски ширини модната тенденция, наречена "тих лукс", е почти непозната. У нас властва логоманията и вдигнатите якички с надпис Philipp Plein. Същата е ситуацията и на автомобилния фронт:...
Cupra Formentor - чудовище на пътя
Cupra Formentor - чудовище на пътя
05/07/2024
Въпреки че съм на средна възраст, оставам верен почитател на франчайза "Трансформърс". Последната серия обаче ме разочарова. Винаги съм харесвал поредицата, защото ме връща в детството, когато готини...
Тест драйв на Kia EV9: Електрически лукс на колела
Тест драйв на Kia EV9: Електрически лукс на колела
05/07/2024
Коледното настроение е обхванало целия свят, а всички европейски столици и големи градове греят в коледна украса и коледни базари. Светлините и украсата приканват туристите да оставят парите си в мага...
Различен спомен за Сена
Различен спомен за Сена
23/03/2021
На 21-ви март феновете на Айртон Сена отбелязаха 61 години от рождението на гениалния бразилец, който загина на 1 май 1994 година на „Имола”. Почитателите на Формула 1 отново имаха възможност да си пр...