известия
съобщения
АвтоБОТ
myve logo Промоции Локация
logo hashtag

Новини за Up

Тест драйв на новата Skoda Superb: Изключителен комфорт и производителност
Тест драйв на новата Skoda Superb: Изключителен комфорт и производителност
08/07/2024
    Skoda Superb: Превъзходство в Качеството и Пространството Когато Фердинанд Пиех бе начело на Volkswagen, Skoda поддържаше по-ниско качество, за да не конкурира основната марка....
Porsche ускорява иновациите в е-горивата за по-чиста мобилност
Porsche ускорява иновациите в е-горивата за по-чиста мобилност
08/07/2024
С последните промени в нагласите към електрическите автомобили, бъдещето на двигателите с вътрешно горене (ДВГ) изглежда по-неясно. Със сигурност ще трябва да се намерят начини техните емисии да бъдат...
Cupra Formentor - чудовище на пътя
Cupra Formentor - чудовище на пътя
05/07/2024
Въпреки че съм на средна възраст, оставам верен почитател на франчайза "Трансформърс". Последната серия обаче ме разочарова. Винаги съм харесвал поредицата, защото ме връща в детството, когато готини...
Тест драйв на Kia EV9: Електрически лукс на колела
Тест драйв на Kia EV9: Електрически лукс на колела
05/07/2024
Коледното настроение е обхванало целия свят, а всички европейски столици и големи градове греят в коледна украса и коледни базари. Светлините и украсата приканват туристите да оставят парите си в мага...
Volkswagen Up ще се завърне през 2027 г. като евтин електромобил
Volkswagen Up ще се завърне през 2027 г. като евтин електромобил
14/01/2024
Предстоящият базов електрически градски автомобил на Volkswagen, известен като ID 1, ще носи духа на Volkswagen Up и дори може да вземе неговото име, когато пристигне през 2026 г. Достъпният EV тр...
Volkswagen спира производството на мъника Up
Volkswagen спира производството на мъника Up
10/10/2023
След спирането на Skoda Citigo през 2020 г. и на SEAT Mii около година по-късно, последният от триото градски автомобили на Volkswagen Group вече не е наличен. Производството на Up е прекратенo, сочи...
Най-великите малки коли, правени някога
Най-великите малки коли, правени някога
20/04/2023
Лесно е да се направи впечатляваща кола, когато е голяма, луксозна и скъпа. Но е необходима много повече изобретателност, за да се създаде брилянтен гъдел. И току-що чухме, че един от най-добрите досе...
Volkswagen прекрати производството на Up! GTI
Volkswagen прекрати производството на Up! GTI
13/01/2023
Volkswagen прекрати производството на Up! GTI от своята гама, сигнализирайки края на малкия хот хеч, задвижван от ICE. Всичко започна с доклади за премахването на VW Up! GTI от поръчка на каталози...