известия
съобщения
АвтоБОТ
myve logo Промоции Локация
logo hashtag

Новини за МВР

Полицейско присъствие около училищата в страната на 16 септември
Полицейско присъствие около училищата в страната на 16 септември
13/09/2024
МВР предприема мерки за безопасно начало на учебната година МВР обяви на брифинг, че предприема необходимите мерки за нормално откриване и протичане на новата учебна година, съобщиха представители на...
Инж. Вълчев разкрива: международен конкурс за тунел на софийския околовръстен път
Инж. Вълчев разкрива: международен конкурс за тунел на софийския околовръстен път
25/08/2024
Агенция "Пътна инфраструктура" обмисля международен конкурс за тунел на Софийския околовръстен път Агенция "Пътна инфраструктура" разглежда възможността за обявяване на международен конкурс за изграж...
Родната полиция се сдоби с 90 нови джипа
Родната полиция се сдоби с 90 нови джипа
15/08/2024
Новите Skoda Kodiaq влизат в автопарка на Пътна полиция По време на специална церемония в Главна дирекция „Национална полиция“, служители от Пътна полиция получиха ключовете за 90 нови дж...
Колко са собствениците на хиперлуксозни автомобили в България?
Колко са собствениците на хиперлуксозни автомобили в България?
14/08/2024
Бум в покупките на луксозни автомобили в България Данни на МВР показват значителен ръст в регистрираните луксозни автомобили в България. Близо 880 души в страната карат автомобили от марки като Aston...
Паркингът на КАТ-София за конфискувани автомобили: ново местоположение решено
Паркингът на КАТ-София за конфискувани автомобили: ново местоположение решено
12/08/2024
Община Костинброд предоставя имот за съхранение на отнети автомобили Община Костинброд предостави на Областна дирекция на МВР - София безвъзмездно управление на поземлен имот, предназначен за съхране...
6 нови пожарни автомобила Renault и линейка VW за огнеборците в България
6 нови пожарни автомобила Renault и линейка VW за огнеборците в България
05/08/2024
Нови специализирани автомобили за пожарната безопасност На кратка церемония в ГД „Пожарна безопасност и защита на населението“, министърът на вътрешните работи Калин Стоянов връчи ключове...
Спират камионите над 12 т при температури над 35°C по определени пътища
Спират камионите над 12 т при температури над 35°C по определени пътища
12/07/2024
Ограничения за тежкотоварни камиони при високи температури Поради очакваното повишение на температурите над 35 градуса, от 13 до 21 часа ще бъде ограничено движението на камиони над 12 т по някои път...
50 нови патрулни автомобила за „Пътна полиция“: Усилване на безопасността на пътя
50 нови патрулни автомобила за „Пътна полиция“: Усилване на безопасността на пътя
10/07/2024
Нови автомобили за пътната полиция На кратка церемония в ГД „Национална полиция“ вътрешният министър Калин Стоянов връчи ключовете на нови 50 автомобила за нуждите на пътната полиция в ст...
Rolls-Royce Black Badge Ghost: Впечатляваща цена от 985 000 лв.
Rolls-Royce Black Badge Ghost: Впечатляваща цена от 985 000 лв.
05/07/2024
Богатите също плачат. Не, не съм човек, който гледа мексикански сериали в ранния следобед. Не изповядвам и шопската философия "Я не сакам на мене да ми е добре, сакам на Вуте да му е зле". Още по-малк...
Peugeot e-2008: Най-добрият електрически B-SUV на пазара (видео ревю)
Peugeot e-2008: Най-добрият електрически B-SUV на пазара (видео ревю)
05/07/2024
Peugeot 2008 дебютира преди четири години с бензинов, дизелов и електрически вариант. Днес нашият избор пада на електрическата версия, защото бъдещето на Peugeot и концерна Stellantis е изцяло електри...
Cupra Formentor - чудовище на пътя
Cupra Formentor - чудовище на пътя
05/07/2024
Въпреки че съм на средна възраст, оставам верен почитател на франчайза "Трансформърс". Последната серия обаче ме разочарова. Винаги съм харесвал поредицата, защото ме връща в детството, когато готини...
МВР не казва колко от фишовете за скорост са на опасни пътни участъци
МВР не казва колко от фишовете за скорост са на опасни пътни участъци
29/10/2021
Пътна полиция е връчила 18.5% от издадените електронни фишове за превишена скорост в периода 18 юни 28 септември тази година, а платените са под 15%. Това се разбира от отговор от МВР на въпроси на...